transparant

Wydajność

 

Taniec brzucha to bogate i kolorowe przedstawienie, które nadaje każdej imprezie krawędź i orientalną przyprawę. Polecany jest na firmowe bankiety, wesela, festiwale, konferencje, seminaria lub na merchandising produktu. To także świetna zabawa na wieczory panieńskie (tylko dla pań). Potem mogę stworzyć "dobrą atmosferę", dając krótką lekcję, a następnie imprezując na silną muzykę orientalną i arabską. Zakres moich działań obejmuje solowe występy na scenie oraz kameralne "oko w oko" z widzem. Tworzę niepowtarzalną atmosferę za pomocą kolorowych zasłon, skrzydeł Isis, patyków lub tańczę na podłodze. O ile to możliwe, próbuję zaangażować gości w taniec. Jestem również dostępny w duecie z perkusistą tabla. Muzyka jest mieszanką współczesnych i tradycyjnych pieśni arabskich.

Przykład pokazu 20 min

Po tym, jak goście usiedli, rozpoczynam powolny taniec przy użyciu zasłony. Po krótkiej przerwie zaczynam tańczyć pomiędzy stołami powoli rozgrzewając atmosferę solówką perkusyjną, używając jedynie perkusji jako ścieżki dźwiękowej. Finał spektaklu to spontaniczne zachęcanie gości do tańca i zabawy.

Wymagania

Pokój do przebrania z lustrem, w którym mogę przechowywać sprzęt. Dobra jakość dźwięku. Oświetlenie miejsca jest bardzo ważne. Sugeruję przyciemnione światło z jedną silną wiązką na środku sceny i lampkami świecowymi (na przykład: na stołach).

Ceny i rezerwacje

Cena zależy od miejsca imprezy, odległości od Delft, liczby gości, charakteru i długości pokazu. Rezerwacje są wymagane minimum na 1 tydzień.