rd2

transparant

About me

Pierwszą rzeczą, która zainspirowała mnie do podjęcia inicjatywy, aby nauczyć się tańca brzucha, była flamenco. Brałem lekcje u polskich tancerzy Justyny ​​Jarek i Katarzyny Radułowicz we Wrocławiu, a później w licznych warsztatach hiszpańskich gwiazd flamenco odwiedzających Polskę. Tymczasem zacząłem pojawiać się na prywatnych imprezach, w grupach, a także w innych aktach. Po 10 latach intensywnej praktyki zacząłem szukać nowej pasji i inspiracji.

Zawsze pociągała mnie orientalna kultura - stąd taniec brzucha stał się moim nowym odkryciem. Zacząłem ją ćwiczyć około 13 lat temu. Na początku moi nauczyciele to Elwira Janiztki i Gabriela Zając, po przeprowadzce do Londynu ćwiczyłem z Amourą i Morganą z Hiszpanii, Michaelli, Tary i Beverly z Londynu. Miałem występy w kilku miejscach i na prywatnych obiektach.

Po przeprowadzce do Midlands w Wielkiej Brytanii pracowałem w hotelu DeVere, gdzie występowałem podczas wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Prowadziłem także warsztaty w hotelu Ramada.

Po powrocie do ojczyzny prowadziłem Szkołę Tańca Brzucha "Red Dakini" we Wrocławiu, we współpracy ze Szkołą Świadomego Urodzenia i Macierzyństwa pt. Kobieta i Natura https://kobietainatura.pl/ To była piękna podróż otwierająca mnie i moją żeńscy uczniowie do potęgi i piękna kobiety. Nauczająca kobieta w każdym wieku z tej samej klasy udowodniła, że ​​tak naprawdę jesteśmy siostrami i pomimo wieku możemy cieszyć się naszą firmą i wspierać się nawzajem. Prowadziłam zajęcia dla par w ciąży, prowadząc nawet Mana przez taniec brzucha .. z mnóstwem zabawy i śmiechu oczywiście. Występowałam również regularnie w restauracjach Syriana i Spice India oraz podczas wielu różnych imprez.

Potem przyjechałem, by mieszkać i pracować w Amsterdamie. Występowałem w wielu miejscach, warsztatach i projektach. Mam regularną imprezę Oriental Delight w De Griekse Taverna. Współpracowałem z greckimi muzykami i perkusistą Tabla.

Obecnie nie prowadzę żadnych zajęć.