transparant

Sesje lecznicze

Szamańskie uzdrowienie jest wspaniałym lekarstwem w przypadku jakiejkolwiek nierozwiązanej historii z przeszłości, wypalenia, emocjonalnej stagnacji lub psychicznego bałaganu. Czasami trzeba go powtórzyć, aby ponownie znaleźć się na Twojej drodze. Dla mnie oznacza to działanie z głęboko intuicyjnego miejsca. Jeśli cię poprowadzę To pochodzi z mojego doświadczenia i spostrzeżeń. Na początku mogę skorzystać z pomocy Tarota, aby lepiej Cię zrozumieć, możemy rozmawiać, medytować, śpiewać, milczeć, patrzeć sobie w oczy, tańczyć, możemy tworzyć konstelacje, rytuały, dociekać. Używam także bębna i innych instrumentów, olejków eterycznych, ziół i duchów roślinnych, aby w razie potrzeby oczyścić się bardziej. Również woda, ogień, Ziemia w moim ogrodzie są kooperujące w całej operacji.

 Mogę oczyścić twoje pole energetyczne, dostać się głęboko w twoje serce i emocje ... może stać się miłosnym dotykiem ... to nieprzewidywalne spotkanie, podczas którego szamańska uzdrawiająca siła budzi lustro, w którym możesz znaleźć swoją własną, unikalną ścieżkę lub przełamać się przez utknięcie.

Jeśli twoja przestrzeń jest zajęta przez jakąś nieprzyjazną demoniczną energię lub jednostkę, mogę ci w tym pomóc. Jeśli istota jest dla mnie zbyt niebezpieczna, mogę również odmówić jej uzdrowienia.

Zalecane w:

  • Wypalić się
  • Proces przebudzenia
  • Życiowe zmiany
  • Puszczanie bolesnych połączeń z ludźmi
  • Uzdrawianie przodków
  • Uwolnienie energii destrukcyjnej
  • Wszystko, co łączy się z bolesnymi miejscami w twoim ciele
     

Słowa moich klientów:

"W tym tygodniu odbyłem drugą sesję z Magdaleną, która jest dla mnie ogromną pomocą w otwieraniu starych i trudnych blokad, które odrywają mnie od życia przez kilka dekad Zawsze w związku, wyczuwając, co jest potrzebne w danym momencie, tworząc zaufanie i bezpieczeństwo, których potrzebowałem, by zajrzeć w te stare bóle.
Magdalena ma odwagę i siłę, by stać z tobą, jeśli przejdziesz przez własne piekło! "

"Spotykam się z Magdą co miesiąc od listopada, w każdym sensie jest ona dla mnie przewodnikiem duchowym, po każdej wizycie czuję, że zrobiłem znaczny postęp w mojej podróży z nią, podsumowując moje wrażenia bez stania się osobistym, mogę to powiedzieć, kiedy Po raz pierwszy spotkałem ją, przyszedłem do niej z podaniem się za historyjki i za każdym razem opuszczałem z doświadczeniami, które stopniowo coraz bardziej uwalniają moje prawdziwe ja. "

 "Professionale sessie en Magda heeft veel kennis en ervaring .Bij binnenkomst ervaar je gelijk de sfeer van het goede.
Na de sessie voelde ik mij als herboren. "

"Bardzo ci dziękuję za powitanie mnie głębiej w sobie, wiele dla mnie zrobiłeś, aby odkryć siebie na nowo i pokazać większą pewność siebie temu światu Nie mogę przestać mówić, jak wdzięczny jestem dla ciebie za wszystko, co mi zrobiłeś. Teraz, gdy wszystko jest już gotowe, jestem gotowy na głębsze nurkowanie.
Do zobaczenia wkrótce Magda! "