medicine woman

transparant

Kobieta Medycyny

"Moja droga jako czerwona Dakini łączy całe moje dzieło"

Jest zwiastunem wewnętrznego ognia, ognia świadomości i żarliwego życia. Bycie dla niej oznacza dla mnie przekształcenie każdego kroku mojego życia w wewnętrzne uzdrowienie, aby stać się szczęśliwszym, bardziej połączonym i bardziej świadomym człowiekiem, aby służyć innym w procesie uzdrawiania.

Jestem szamanką w moim tańcu, otwierając i uzdrawiając głębokie emocjonalne rany i blokady na seksualność kobiety, wzmacniając ich kobiecy rdzeń i pewność siebie, przynosząc pasję i zdrowie do ich ciał. W moim przedstawieniu jestem ognistą, zmysłową boginią, czarującą, inspirującą, otwierającą drzwi wewnętrznego ognia, niosącą smak magicznego świata starożytnych kapłanek.

Na moich sesjach tantrowych jestem obecny z bezwarunkową miłością i połączeniem z Wszechświatem i Gają. Otwieram i uzdrawiam głębię męskiego i żeńskiego serca i seksualności, wprowadzając je w intymną i pełną miłości podróż przez intensywność i piękno do ich głębi.

W kręgach czerwonych namiotów zapraszam kobietę, aby wróciła do zapomnianej starożytnej wiedzy o kobiecej mocy i związku z Ziemią i Siostrami. Gromadzimy i świętujemy na wiele sposobów wiedzę o cyklicznej naturze kobiety, jej emocjonalności, intuicji i seksualności. Uzdrawiamy rozłąkę, wstyd, zazdrość i wchodzimy w dziką, ale także miękką i bardzo kobiecą część nas, w pełni kochając siebie w swoim własnym niepowtarzalnym wyrazie.

Moją potęgą jest Lis. Jest wspaniałym obserwatorem innych niewidocznych w lesie. Patrzy na ludzi, a nie na ich słowa i natychmiast dostosowuje się do nowego otoczenia.

Jestem kobietą z medycyny. W styczniu 2013 r. Otrzymałem telefon od Matki Ziemi, aby uzdrowić siebie, uzdrowić moje Siostry i Braci i uczynić je Dzikimi. Przywrócić ich do instynktu, zabawy, ostrych zmysłów, intuicji, mocnych ciał, nieustraszonych serc i naturalnie płynącej energii.

To było wezwanie, aby przywrócić do życia moje plemię. Aby uczynić nas JEDNYM.