Tantra Tai Chi

Jesteśmy parą blizniaczych plomieni, ucielesniamy zywa Tantrę i Tai Chi, Yin & Yang , ogien i wode i ich tanniec w codziennym życiu, wiedząc że jest to gleboka droga transformacji ciała, umysłu i serca.
Tantra Tai Chi została niedawno opracowana jako praktyka partnerska, która łączy miękkość ruchów Tai Chi z ekscytacją tantrycznej energii kundalini.
Tantra jest duchową ścieżką z Indii, która wykorzystuje energię seksualną / kundalini jako siłę napędową do przebudzenia wyższej świadomości. Thai Chi, forma medytacji w ruchu z Chin ,używa plynnego ruchu i wewnętrznego skupienia, aby zwiększyć przepływ równowagi Chi (energia siły życiowej). To wspaniałe ćwiczenie relacyjne, które tworzy silne intymne i emocjonalne połączenie z ukochanym partnerem lub w sobie.
Ruch energii pomiędzy centrum seksualnym i sercem jest podstawowym założeniem obu sciezek, ponieważ ruchy zaczynają łączyć energie seksualną i duchową, miłość staje się odczuwalnym uczuciem w tobie, zaczynasz integrować się w swoim pełnym czlowieczenstwie.
Na tych spotkaniach bedziemy wspólnie badac starożytna sztukę świętej energii seksualnej.

Doświadczenie-poziom 1

Ponowne odkrywanie kobiecej i męskiej energii
Większa świadomość siebie i swoich uczuć
Sztuka zachowania i umiejętnego kierowania energią seksualną
Zaprzyjaźnienie się z ciałem: moc oddechu i medytacji w ruchu
Tworzenie praktycznych narzędzi do zmiany jakości codziennego życia

Wczesniejsza znajomosc obu technik świętej seksualności nie jest konieczna, a ludzie z takim doświadczeniem są mile widziani.