Kochajaca Bogini

2,5 godziny / 160 € lub 450 pln

Sesje dla kobiet różnią się od sesji dla mężczyzn. Traktuje ciebie jak siebie, jak swoje odbicie w zwierciadle, moja siostre. Czuje tak ,bo sama przeszlam dluga droge uzdrawiania własnych dramatow, nienawisci do ciala, seksualnych blokad, ciężkich lekcji w relacjach z mezczyznami i nienawisci do nich. I wlasnie dlatego moge ci pomoc, bo wiem jak to wszystko smakuje i jak sie z tego podniesc.

Wiem, że razem możemy dojść do miejsca Miłości i Wolności, gdzie nie musisz walczyć ze sobą i swoim życiem, zamiast tego płyniesz jak twoja cykliczna natura. Możesz znaleźć swoje zapomniane ja, dzikie, nieprzewidywalne lub miękkie i zmysłowe, płaczące z głębi serca lub krzyczące w furii i gniewie. Moje przewodnictwo obejmuje ciebie taka, jaka jesteś w tym momencie, abys w pełnym zaufaniu mogla poddać sie i puścić wszystko. Twoje serce się otworzy, oceaniczne serce pełne tajemnic, niewyrażone i nieznane.

Sesja obejmuje medytację łączącą nas z ciałem uwalniając napięcia, myślenie i kontrolę głowy. Poplyniemy w strone twojej kobiecej istoty: przyjemnosci,smiechu, swobodnie płynących łez, które odblokują twoje emocje, głębokie uczucie poddania się i intensywnośc. Kochający dotyk, masaż cialem, uzdrawianie energii i masaż vaginy jesli bedzie potrzebny pogłębią twoje połączenie ze soba,seksualnością i misterium zycia.

Wszystko tu jest nieprzwidywalne, bez obaw. To ty wyznaczasz swoje granice.