Sesje Tantry

                                          Widzę w tobie tyle piękna!

Im bardziej sobie odpuscisz , tym wiecej ciebie sie odslania. Odpuszczasz sobie siebie znanego, zmeczonego,kontrolujacego,myslacego. I nagle wylaniasz sie ty jak z mgly.. otwarty, miekki, rozluzniony, dziecieco radosny, czujacy tak mocno, otrzymujacy przyjemnosc. To moje podstawowe podejście. Traktuję twoje ciało jak świątynię i możesz to poczuć. Łączymy się głęboko i intymnie w sesji tantrycznej z poszanowaniem naszych uczuć i granic. Każde spotkanie to wyjątkowa wymiana energii, z przyjemnoscia czy bolem ktory skrywales dlugo . To roznorodnosc dotyku i dzielenie się blogim stanem poza zwyczajnoscia.

To nie jest tylko masaż, to czysta energia przepływająca przez ciebie i mnie jak wodospad, oczyszczająca blokady i otwierająca przestrzeń dla nowych doznań ... otwierając cie na siebie calego, ciemność i światło w tobie. Dostajesz chwilę całkowitego poddania się temu, kim naprawdę jesteś, bez osądzania i oczekiwań. Jest to pełne miłości przewodnictwo poprzez spektrum twojego wewnętrznego świętego ogrodu. Przytulam cie.

Jak to działa?

Po pierwsze to nie jest masaz erotyczny czy happy ending, nie wspominajac seksu. Moje sesje są prawdziwie uzdrawiajace i tantryczne dlatego sa nieprzewidywalne i wszystko jest możliwe. Oznacza to dzialanie z głęboko intuicyjnego, szamańskiego przewodnictwa mocy Dakini. Szamańskie uzdrawianie obecna na sesjach daje mi dodatkowe narzędzia, które pozwolą ci wyjsc poza kontrolę umysłu do stanow transowych i zapomnianych traum. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć szamanizm, przejdź do Szamanizmu na mojej stronie. Jedna sesja może być bardziej tantryczna, inna bardziej szamańska lub niektóre przepływają między nimi. To jest magia.

Mocny dotyk masażu tajskiego, pieszczenie miękkimi piórami i końcówkami palców, kochające intymne objęcie matki, dzika kobieta wyzywająca twoje zamknięte, bezpieczne limity ego, sensualna kochanka i ostatecznie szamanka usuwająca ciężkie blokady energetyczne z pomoca bębna, szałwi, dzwiekow, intuicyjnego śpiewu i zywiolow. To wszystko, czego możesz doświadczyć ze mną.

Na poziomie praktycznym proszę o rezerwację z co najmniej kilkugodzinnym wyprzedzeniem, najlepiej dzień lub 2 przed spotkaniem. Jeśli zrezygnujesz z sesji, proszę o pieniezna rezerwacje 200pln na przyszły termin.

Moje sesje mogą pomóc w przezwyciężeniu poważnych problemów, takich jak:
Wypalenie, traumy z dzieciństwa,przemeczenie i nadmierny stres, depresja, samotność i separacja, przedwczesny wytrysk, frustracja seksualna, impotencja,brak radosci i satysfakcji z zycia, zaburzenia erekcji, ozieblosc, a także problemy emocjonalne, problemy z relacjami, stres w pracy. Czasami nasza energia i ciało zostają zabrane i zablokowane przez jakieś ciężkie energie, czarną magię lub bardzo glebokie zaprzeczenie sobie( co niektorzy nazywaja demonami). Niekiedy podejmuje sie usuniecia blokady ,ale jesli poczuje ,ze to dla mnie za duzo, odmowie.

Podstawowa sesja zwykle obejmuje:

Rozmowa wstepna z herbata
Medytacja
Masaż całego ciała (również cialem)
Czyszczenie energii
Uwolnienie emocji
Głęboki relaks
Podniecenie seksualne
Pobudzenia Kundalini
Niewielkie rozbrajanie ciala
Masaż intymny (niekoniecznie dla kobiet)
Odprężenie po sesji


Możliwe doswiadczenia, które ze soba zabierzesz:

Eksploracja oddechu
Milosne przyjecie swojego ciala
Milosc do siebie
Polączenie z wlasna intymnością
Wyjscie poza umysł
Poszerzanie limitow przyjemności
Oczysczenie seksualnosci z poczucia winy, wstydu i strachu
Sztuka powolnego seksu
Manifestowanie swoich pragnień poprzez intencje seksualne


Możesz miec nastepujace doznania:

Głęboko połączonie ze soba i stany ekspansji bytu
Nowe spojrzenie na większość obszarów swojego życia
Poczucie odkrywania warst energetycznych
Głębokie chwile zrozumienia "Acha"
Intensywne emocje i uwolnienie emocjonalne
Wspomnienia z przeszłych żywotów
Przyjecie siebie w pelni, odczucie powrotu do domu
Otwarcie serca
Stan orgazmu całego ciała
Mrowienie i wibracje
Poczucie integracji z samym sobą i wszystkim co jest
Bezgraniczna błogość, głęboki wewnętrzny spokój i relaks


Sesje musza byc zarezerwowane przynajmnie 24godz.wczesniej!!! Obejmuję całe twoje ciało, ale na moich sesjach nie ma seksu, ejakulacji, happy endingu i erotycznych sztuczek.

Namaste!