tantra-hands

transparant

Magia Seksualna

Badz Sprytny, badz Magiem Seksu

Czym jest Magia?

Magia jest doświadczeniem poza widzialną rzeczywistością 3D, stworzoną przez silne przekonanie, uczucie magii- wewnetrznej mocy, jest siłą twojego umysłu i emocji. Jest sztuką i wiedzą naukową uzywana do kreowania zmian na poziomie materialnym, jak i duchowym. Ma rdzeń w starożytnych pogańskich, szamańskich i tantrycznych rytuałach, które zmieniają naszą świadomość poprzez wszelkiego rodzaju transowe doświadczenia.

Magia seksualna uzywa kombinacji energii orgazmicznej ,przyjemnosci i intencjii do kreowania nowej rzeczywistosci, dobrej magii ( nie polecam czarnej) i spelniania zyczen.

Dzięki mocy seksualnej możemy leczyć siebie lub innych (nawet świat!) na wielu poziomach. Możemy połączyć się z wyższą świadomością i wykorzystać ją, by doświadczyć super szczęścia, poszerzyć granice przezywania, spotkać partnera naszych marzeń lub zdobyć lśniące, zupełnie nowe auto.

Kiedy jesteś w hipnotycznym stanie seksualnego podniecenia, stajesz się szczególnie wrażliwy. Wizje, stany emocjonalne i słowa, które słyszysz w tym czasie, są silnie odwzorowywane na twojej świadomości. Niezle, co? Dlatego uważaj na swój język w trakcie seksu.

Seks laczy nas z glebokim rytmem ciała. Zabiera nas do domu uwalniajac endorfiny, przyjazne szczęśliwe chemikalia w naszym mózgu. Możesz używać mocy masturbacji jako magicznej praktyki leczniczej lub możesz taka sesje zrobic z partnerem lub osoba trzecia, ja ja. W końcu możesz stworzyć jedno wielkie pole energii i intencji z grupa . Tak czy inaczej, podnoszenie i uwalnianie energii seksualnej sprowadza cię z powrotem do siebie i pielęgnuje twoje ciało,swiadoma kreacje i uzywanie seksualnosci-wlasnej pierwotnej mocy. To jest Magia!

 Na naszej sesji mozesz nauczyc sie praktycznie jak przezyc takie doswiadczenie ze soba lub z partnerem. Druga mozliwosc to poprowadzenie cie przez taka sesje jako w pelni zbudowany tantryczny rytual , który podniesie twoją energię i wprowadzi intencje w twoja orgazmiczna energie jak strzala,ktora skierujesz w niebo do obranego celu.

Cena do uzgodnienia