tantra-hands

transparant

Przebudzenie Dakini

Od grzecznej dziewczynki do wolnej dzikiej Kobiety

"Dzika kobieta i dzikie zwierzęta są gatunkami zagrożonymi. Instynktowna natura kobiety byla tłumiona przez tysiaclecia. Zostalyśmy odarte z naszych duchowych, pierwotnych zachowań, starożytnej wiedzy i cykli natury. Kobieta odcięła swoje pierwotne źródło polegajac tylko na logice, stracila swoje naturalne cykle poprzez kontrolę, intelekt i ego - własne lub inne - Dzika kobieta jest zdrowiem wszystkich kobiet. Aby powrócić do niej musimy się zintegrować, to znaczy stanac na własnym terytorium, znaleźć własne dzikie plemię (rodzina duszy), czuc dumę i pewność siebie w swoim ciele, wypowiadac swoją prawdę i podążac za nią. Oznacza to, że masz ostra i wrażliwa świadomość, jestes czujna. Oznacza to, że pijesz z głębokiego intuicyjnego źródła dostrojonego do cyklow biologicznych, znajdując swoje własne miejsce, wzrastając w godności i seksualnym uzdrowieniu . "

Jako czerwona dakini czyli ogien seksualnosci,pierwsza czakra, mogę poprowadzić cię przez twoją wewnętrzną dżunglę nieznanego. Jeśli czujesz moje wezwanie w swoim sercu, skontaktuj się ze mną i przestań się martwić ... skocz przez ogien ! Udamy sie w podróż do ciebie. Bedziemy wchodzic w różne kobiece aspekty. Poprzez naturalna wymianę naszych energii będziemy przechodzic te etapy i celebrowac wszystko co sie pojawia.

Nasza podróż przez dżunglę:

* Seksualność będzie uhonorowana jako duchowa, święta, boska i pierwotna poprzez rytuały (odzyskanie Księżycowej Krwi), sesję tantryczną, własny dotyk, orgazmiczną jogę, zmysłowy taniec brzucha i seksowny taniec ,swiadoma masturbację. Wejdziemy w twoje seksualne blokady, takie jak wstyd, poczucie winy, tłumienie lub nadużywanie sexu. Świadomie obejmując i rozpuszczajac te bolace miejsca.

* Operacja serca - tajemnica miłości, przytulenie wewnętrznej dziewczynki i wszystkiego co za tym stoi. Lzy jako medium otwarcia serca, wołanie wewnętrznej miłości i wyrażanie tęsknoty. Rozpuszczanie we wlasnym oceanie miłości.

* Medytacja Diamentowego Umysłu: potężne narzędzie do oczyszczania twojej podświadomości i wszystkich starych śmieci. Niwelowanie starych ślubów i obietnic.

* Ekstatyczne jedzenie, ceremonia zmysłów i świadome jedzenie.

* Siostrzenstwo poza obawą dotyku, rywalizacji i zazdrości. Wzmocnienie poprzez dzielenie swojej kobiecości.

* Potencjał macicy, pustka i pełnia. Poprzez kosmiczną ciemność Lona.

* Łączenie się z Matką Ziemią, aktywacja szamańska w naturze.

* Przebudzenie w dzikość, emocjonalny detoks.

* Impreza czakr. Rozpoznawanie, aktywowanie, wirowanie, afirmowanie. Orgazmiczne krążenie energia

* Masaż tantryczny i uzdrowienie szamańskie / otwarcie na twoją wewnętrzną moc uzdrawiania.

 Nie martw się, cały program jest tylko przykładem , wszystko będzie dostosowane do ciebie osobiście. To nie jest supermarket, nie musisz jeść wszystkiego. A najważniejsze, ze calosc orkiestruje wyzsze prowadzenie, a nie nasze ego i chcenie.

Podziekowanie od Dakini:

"To było bardzo inspirujące, połączenie się z Magdaleną, która jest jedną z tych odważnych osób, która w swoim życiu stawia na to, w co wierzy i to manifestuje" Opierając się na głębokiej wiedzy o potencjałach, do których mozemy dotrzec jako ludzie, nieustannie wspiera mnie przypominając o moich własnych zdolnościach, które sprowadzają mnie do siebie i do dalszego zrozumienia kim jestem jako kobieta z kobietami i czym jest siostrzana milosc sióstr i kobieca siła. Dzieki jej dzikiemu przewodnictwu przez kilka tygodni w jej uroczej przestrzeni w Holandii, mogłam uwolnić ukryte mozliwosci i akceptacje samej siebie, za co jestem bardzo wdzięczna. Zrozumiałam, jak wspaniała jest moc Dakini, jej dzieło miłości, ktore tworzymy na tej planecie przyczyniajac się do integracji świętej seksualności z powrotem do rdzenia ludzkiego doświadczenia - i oczywiście z całą zabawą i soczystością, jaką ta wspaniała kobieta umie zaprezentowac: Z miloscia Siostro!
Ju Lilac BR / SE
Uzdrawiając planetę, jedno łono ".