sword-men

transparant

Mistrz Miecza

Od obsesji do pasji

Bieganie od jednej księżniczki do drugiej lub ciagla jazda z porno to tylko krótkoterminowe rozwiązanie. Z drugiej strony brak erekcji, niska energia lub brak zainteresowania seksem są oznakami jakiejs glebszej frustracji. Twoja seksualność jest najpotężniejszą energią na ziemi i kiedy jest uswiadomiona ma klucz do twojego wyzwolonego potencjalu. Jeśli tylko zechcesz, możesz zostać Mistrzem swojego osobistego Miecza, swojego penisa, a ponadto - siebie. Twoja kobieta nigdy nie zapomni dnia, w którym zdecydujesz się wkroczyć w świadomą przygodę z seksualnościa.

Kontrolowanie wytrysku wykracza daleko poza zarządzanie szlachetnym penisem. Oznacza to odzyskanie pełnego człowieczeństwa i stłumionych aspektów siebie. Wtedy możesz całkowicie odprężyć się na temat seksu. Kiedy pożądanie seksualne zostaje oczyszczone z desperacji, pośpiechu, samotności, strachu, seks może być czysta inspiracja, radością, a relacje seksualne mogą być zdrowe i pełne. Kiedy seks jest wyborem, bez konieczności, aby za nim biegac jak sfrustrowany hot dog, jesteś w domu.

Seks może być wyjątkową celebracją intymności i ekspresji miłości, miejscem uzdrowienia, zabawa z energią i entuzjazmem jaki mieliśmy jako dzieci. Seks może być miejscem wyrażania pasji pelnego zycia i rozkoszowania się ekstazą, boską ekstazą, na którą wszyscy zasługujemy.

Świadoma ścieżka Wojownika

 • Odblokowanie, rozluznienie ciała. Energetyzujace wytrzasanie kontroli . Uziemienie sie w stopach, nogach, miednicy. Odmrozenie miednicy. Wolnosc ciala w ruchu i tancu.
 • Otwarcie przeplywu pelnego oddechu ( swobodny oddechu, świadomy oddech, spowolnienie i poglebienie oddechu, kobiecy, męski, ognisty i ekspansywny oddech)
 • Zaprzyjaźnienie się ze swoim Mieczem, penisem. Nazywanie, uhonorowanie, ukochanie, świadomie masturbacja.
 • Erotyczny fitness mięśni PC, nauka rozprowadzania energii seksualnej w ciele, cwiczenie zaciskanie i przytrzymywania.
 • Oddzielenie orgazmu od wytrysku
 • Orgazm całego ciała
 • 10 sposobów na opóźnienie wytrysku
 • Uwolnienie gardla i odblokowanie dzwiekow przyjemnosci, uwalniania ciala i serca wibracja.
 • Detox emocjonalny, odblokowywanie, wyrażanie, ukochanie emocjonalnego ja.
 • Wyjscie poza umysłem, instynktowna moc wewnętrznego zwierzęcia.
 • Sztuka otrzymywania i poddawanie się.
 • Spowolnienie ... także w twojej seksualności.
 • Skok w wewnetrzna intymność ze soba i zewnetrzna z partnerem
 • Od seksualności do duchowości.

Witam was z wielkim uśmiechem na sesjach, ktore mozemy razem zaprogramowac od 3 spotkan dla zaawansowanych wojowników do 10 dla początkujących. Każda osoba jest traktowana jako wyjątkowa istota, wiec dopasowuje te spotkania do twojego poziomu otwarcia i doswiadczenia

Twoja własna praktyka jest niezbędna pomiedzy sesjami do wszczepienia nowych nawyków i postepu na nowej drodze. Obiecuję ci, że bedziesz mial więcej zabawy niż treningu, ponieważ otwierasz się na swoja własną moc.

Ceny są dostosowane do liczby spotkań.

Oplata :

1 sesja 2,5h / 300 pln lub 150eu

3 sesje / 2 godziny – 800 pln lub 360 € (pierwsza płatność pełna cena + połowa ceny z 2 dodatkowych sesji)

5 sesji – 1200 pln lub 500 € .... ect (pełna opłata za pierwszą sesję + połowa ceny dodatkowych sesji)

 Oznacza to, że płatność za trajektorię jest dokonywana częściowo z góry, abyś mógł zaangażować się i mial motywacje do powrotu i kontynuacji procesu. Płacisz zawsze pełną sesję startową plus połowę ceny dodatkowych sesji.