reddakini-power

transparant

Moc Dakini

Bycie Dakini jest wymagającą rolą. Czasami trudno mi ja zaakceptować,bo jest bardzo kobieca, wrażliwa i dzika. Funkjonowanie w takim stylu w naszych kierowanych przez kontrolę i chciwosc społeczeństwach staje się niekiedy prawie niemozliwe. Potrzeba odwagi, aby zaakceptować siebie taka jaka jestem i dzielić się tymi jakosciami z ludźmi coraz bardziej otwarcie. Dakini budzi mnie do pelni zycia, bez wstydu, winy i odrzucania siebie ze wszystkim czym jestem.Czerwona Dakini to ogień, seksualność i pierwsza czakra, to destrukcja i błogosławieństwo, twórczyni i niszczycielka, namiętna szamanka, radosna artystka i Królowa milosci i dramatu, jeśli jest potrzebna. To moja miłość i przeklenstwo.

Inicjacja do ciala Czerwonej Dakini pojawila sie w moim życiu jak burza z piorunami. Dzialo sie to przez cala noc i potem nastepne 3 miesiace. To zmienilo mnie na zawsze. Poniewaz dostalam wyrazny przekaz odnalezienia mojego kregu Dakin-Siostr, rzeczy zaczely sie wydarzac same prze sie. Przechodzenia przez te niesamowite rytuały inicjacji z kobietami, ktore pojawialy sie przede mna nauczyly mnie bardzo duzo o mocy i wyjatkowosci Dakini kobiet mocy. Esencją Dakini jest jej wyjątkowe piękno, uzdrawianie, magia, szamanizm, moc seksualna, bogactwo emocjonalne, wysoka wrażliwość i dzikość w sercu jej istoty. Jej pulapka moze byc strach przed wlasna moca i seksualnoscia tak zabroniona i zbalamucona w naszych spoleczenstwach.

Przebudzenie tej prawdy i miłości pomaga mi ostatecznie zaakceptować siebie w pelni w tym nielatwym ciagle Raju na Ziemi. Dlatego ludzie często mnie kochają lub czują się zaniepokojeni moją energią . Natychmiast zostają oczarowani lub odepchnieci przez intensywnosc energi ognia, bo on natychmiast wszytko odslania, to co piekne i straszne w nas, wypala iluzje ktorymi jestesmy owladnieci i coz ja na to poradze. Ta transformacja dotyczy tez mnie i przede wszystkim mnie. Potem innych. Moja stara historia to noszenie czyjegos bagażu na swoich ramionach,teraz ucze sie pozostać we własnym centrum, cokolwiek sie wydarza u innych. Dakini jest w zasadzie nieznana na zachodzie, ponieważ reprezentuje ciemną, mocna i bardzo wrazliwa kobiecość - asertywna, gniewną, silną, seksualną ,kreujaca magie,która przez kilka tysiącleci byla wmieciona pod dywan i maltretowna w chrzescijanskiej kulturze. Jak wiecie takie kobiety nie sa w modzie. Jej misją na Ziemi jest przekształcenie i sprowokowanie ludzi do pełnej integracji ich codziennego życia z błogim, nieograniczonym stanem ekstazy bycia w ciele. Do przebudzenia sie w pelni czlowieczenstwa w naszych boskich cielach.
W nagraniu znajdziecie moje osobiste doswiadczenia o byciu Dakinia z ostatnich 3 lat poza znanymi historiami buddyjskimi.

 

Briethly and poetically:

“I am the dakini of light the color of crimson roses and flowing blood
A Dancing Dakini I transmute the life energies into their spiritual origin
By changing weak currents into strong ones, dribbling energy into pounding waves
Opening blocks and barriers so that pain and pleasure may be experienced in their full strength
I am the guide and introducer of men to the spiritual path
I strengthen and purify them that they may encounter the divine light
I prepare them for the Great Awakening”