transparant

Moja Sciezka Tantry

W wieku 27 lat spotkalam mojego pierwszego duchowego nauczyciela tantry, Szasze z Ukrainy. Byl to bardzo tajemniczy i piekny czlowiek, byly student Osho. Inspirowal mnie i prowadzil na nowej duchowej sciezce 3 lata. Byl moim masazysta otwierajacym moja swiadomosc na samoleczenie i medycyne alternatywna jak zbieranie i uzywanie ziol, akupunkture, akupresure,gotowanie wg.5ciu przemian,tantr, sufizm i buddyzm.

Rzucilam sie w wir czytania ksiazek Osho i Tao Sexu i trenowalam wszystko co moglam sama. w Polsce nie bylo jeszcze wtedy zadnej Tantry. Pozniej poczulam glebokie wezwanie znalezienia grupy buddyjskiej ,w ktorej moglabym poglebic moje doswiadczenia medytacyjne.Wybralam centrum Diamentowej Drogi Lamy ole Nydhala. http://buddyzm.pl/pl/buddyzm/52-diamentowa-droga

Jest to gleboko tantryczna linia z nieprzerwana transmisja od stuleci. Bylo to dla mnie idealne miejsce,pelne smiechu,zmieszane ze wspolczesnym spojrzeniem na zycie i ludzka wymiana na wielu poziomach. Po wstepnym sprawdzeniu nauczyciela i ogolnej wibracji gleboko oddalam sie praktyce przez nastepnych 13 lat. Mimo to zawsze utrzymywalam wewnetrzny kompas otwartosci na wlasne eksploracje i sciezki rozwoju. Jestem urodzona buntowniczka i nigdy nie podazam za masa owca. Po 13 latach wyroslam z chodzenia w butach mistrzow i moja istota byla gotowa wyplynac na wlasny ocean duchowego zycia. To mnie przerazalo i ciagnelo jednoczesnie. W koncu powiedzialam sobie naprawde TAK, wszystkim swoim mocom i slabosciom.

Otworzylam wiec nowy rozdzial, ufajac tylko intuicji i nowej przestrzeni otwierajacej przede mna nieznane. Z pomoca szamanek i nauczycieli tantry takich jak Iwona, monika Michaelova, Tara Long i moj byly tantryczny partner Rolf Roodsant,zanurzylam sie gleboko w sobie w calkowicie nowy sposob. Czulam, ze nowy swiat otwiera sie,a ja przynaleze bardziej do wszechswiata i Gai niz do grupy czy kraju. Odkrywalam moje wewnetrzne dary krok po kroku,przechodzac szybkie inicjacje i bardzo szybka transformacje,pozwalajac odejsc starym bolom i przyjmujac nieznane poziomy milosci. Przebudzila sie moja kundalini i otworzyla drzwi na niezwykle wielowymiarowe doswiadczenia,wewnetrzne zwierze mocy oraz wspomnienia z przeszlych zyc. Zrobiłam kurs tajskiego masażu tradycyjnej szkoły Chiang Mai i rozpocząłem intensywną praktykę. To był jeden z moich darow. Znalazłem moje uzdrawiające moce. W ciągu 3 miesięcy mój dotyk stał się tak kochający, że klienci pytali o sesje tantryczne. Przeżyłam moje pierwsze tantryczne doświadczenia i było to jak powrot do ​​domu. To nowe wibrowalo wielkim TAK w każdej komórce mojego ciała. Nieznane moce i sposoby leczenia, odczuwanie klientow na subtelnych poziomach energii otwieraly sie szybko. Balansowanie miedzy seksualnościa(energię kundalini) a miloscia dzialo sie przeze mnie samo. Stalam sie ciagle samo-odkrywajacym kanalem tantrycznego i szamanskiego leczenia.
Wzielam udział w kilku warsztatach i festiwalach tantry i szamanizmu: masaż Yoni & Lingama, Terapia partnera zastępczego Davida Browna, Black Eros z Johnem Hawkenem, Szamanizm i Tantra Moniki Michael, Tantryczne i orgazmiczne narodziny Rozkoszy z Silja Rehfeldt, Integracja miednicowy i serca z Deborah Aanapol , Rivers of Love - erotyczna praca z Davidem Brucem Leonardem, Rozbrajanie Ciala z Andrew Barnesem.
Od stycznia 2013 r. otrzymywałam pierwsze głębokie przekazy uniwersalnej madrosci i prowadzenia od matki Ziemi i z innych wymiarów. Zostałem zainicjowana do stworzenia swojego plemienia i prowadzenia innych na ich sciezce ich rozwoju. Używałam leczniczych roślin mocy do poszerzenia nowej świadomosci tj. Ayahuaska z Aldoną i Jarkiem Mironscy, Iboga, Kambo, Grzybki Halucynogenne. Te absolutnie niewyrazalne doswiadczenia przyniosly mi przemiane zyciowa na najglebszych poziomach istnienia oraz inicjacje do ciala Czerwonej Dakini, mojej wewnetrznej kobiecej mocy. Ta droga do serca Milosci nigdy sie nie konczy, tak wiec wedruje dalej.

Mój tantryczny partner i nasze Centrum Familia Sagarada

Roberto ćwiczy Tai Chi od 2006 roku i jest aktywnym nauczycielem Tai Chi od 2010 roku. Jego zainteresowanie sztukami walki zaczęło się od wczesnego wieku 6 lat, kiedy zaczął od judo i taekwondo, a później Wing Chung. Podczas gdy te bardziej aktywne sporty zachęciły go do dalszego rozwijania swoich umiejętności, w Tai Chi znalazł równowagę między ruchem a kontrolą.
W swoich lekcjach koncentruje się na rozwijaniu koncentracji i samokontroli. Do tworzenia świadomości przepływu Chi (energii) wykorzystuje techniki oddychania, które są podstawą dynamicznej równowagi w całym systemie energetycznym ciała, która może być wykorzystana do regulacji przepływu energii w ciele. Pracując nad oddychaniem Robert pomaga ludziom pracować nad uwolnieniem zablokowanej energii. Poza dojo Robert pracuje jako kierownik zespołu dla osób niepełnosprawnych. Podczas swojej pracy pracuje z tej samej perspektywy, odnajdując równowagę pomiędzy yin i yang w życiu codziennym.

Nasze połączenie przyszło jako duchowe i bardzo tantryczne doświadczenie inne od wszystkich wczesniejszych historii miłosnych. Kierowani wyższą energią, zjednoczylismy się jako blizniacza para plomieni. Bycie razem jest wiec niezwykle intensywne, palace jak ogien i czyste jak zrodlana woda, jak nie z tego znanego nam świata. Przeszliśmy przez wiele intensywnych, wielowymiarowych doświadczeń i inicjacji aby przekonać się, że nasza miłość jest bezwarunkowa, a wszystko co nia nie jest jak to strach, stare wzorce zachowan, zmienianie drugiej osoby, wymagania ..musi odejsc. W tym kontekście przechodzimy przez wiele faz, ucząc się kochać w nowy sposób. W 2016 roku stworzyliśmy nasze pierwsze centrum Familia Sagrada, organizując warsztaty i imprezy poganskie,budując grunt dla naszej wymarzonej społeczności, nowoczesnego wolnego plemienia ludzkiego.