Seksualność łączy cię z częstotliwością ekstazy, która łączy cię z boskim źródłem i informacjami. "

Zaraz po przytłaczającej urodzie, miłości i ekstatycznych przyjemnościach doświadczanych na walentynkowych imprezach dla par, z radością ogłaszamy drugie wydanie w czerwonej świątyni w Delft. Zapraszamy pary i singli gotowych do spotkania i oddawania czci Bogu i Bogu.
Tym razem zrobimy kilka kroków, aby zaufać wewnętrznemu i zewnętrznemu partnerowi i całej grupie. Niż świadomy trening na seksualnej, orgazmowej energii rozpocznie nowy rozdział w waszym życiu - świadoma seksualność. Radosna końcówka tantrycznego masażu sprawi, że w kwietniu zaczniesz się drażnić i zwiększyć swój gust do następnej eksploracji.
Cena: 180 € / za parę inc. jedzenie yammie.
90 € / na osobę
150 € / 75 € wypłacane do 5 marca

Aby zarezerwować miejsce, prosimy o wpłacenie połowy kwoty na moje konto i wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms na numer 0626 727 077.
Miejsce dla 6 osób w sumie.

Dziękuję Ci
Namaste!
Informacje zwrotne po poprzednim wydarzeniu:
"Mieliśmy naprawdę wyjątkowy walentynkowy dzień w świątyni Magdaleny, a nasze ćwiczenia sprawiły, że poczuliśmy się naprawdę blisko siebie i otworzyliśmy nowy, intensywny sposób doświadczania naszej miłości. Atmosfera w jej domu jest naprawdę ciepła i kochająca, a ona i Roberto zrobili od razu czujemy się komfortowo, bez pośpiechu, z szacunkiem dla osobistych granic i tego, co wydaje się być wielokrotnymi wcieleniami wiedzy i doświadczenia w praktykach tantry, i radością! Cała sesja była naznaczona przez zabawne poszukiwania i po prostu puszczanie wszystkiego. na pewno poleciłbym Magdalenę, jeśli chcesz pogłębić swoje życie intymne i razem trochę się zabawić. -M & M-

Red & Roberto