Pomimo wieku i masy ciała zapraszam na mój nowy kurs tańca brzucha we własnym domu w Maasdijk. Po 2 latach przerwy jestem gotów poprowadzić cię ponownie przez twoje kobiece ciało.
Moje podejście do tańca brzucha jest bardzo terapeutyczne i uzdrawiające, ponieważ w moim osobistym życiu bardzo ważna jest więź z naturą i szamanizmem. Mówi się, że tancerka brzucha jest łącznikiem między ziemią a wszechświatem, między czakrą korzenia a czakrą korony. Dlatego taniec brzucha jest uniwersalny i wykracza poza kulturę. Poprzez uwolnienie naszego potencjału i seksualności pokonujemy lęki, fizyczne, mentalne, emocjonalne i duchowe.
Taniec brzucha pasuje kobietom w każdym wieku i rodzaju. Żadne wcześniejsze doświadczenie taneczne nie jest konieczne. Grupa może być bardzo zróżnicowana. Taniec brzucha wydobywa w nas zmysłowe, naturalne, tajemnicze i urocze cechy. Ruchy niosą głębokie duchowe znaczenie i właściwości lecznicze. Kobiety, które celebrują tę sztukę, rozwijają poczucie własnej wartości, łamią stereotypy i zwiększają pewność siebie. W kręgu radosnego świętowania kobiecej esencji otrzymujesz wsparcie i wzmacniasz siostrzane, zapomniane przez wieki kochające kobiece związki.

Kod ubioru: Mocny top, legginsy, szeroki szalik lub przewiewna spódnica na biodra. Orientalna biżuteria i makijaż są również mile widziane.

Praktyczny

Początek: wtorek 07.02 / 19.00-20.30 godz
Cena: 15 € / za lek lub 25 € za bilet miesięczny (2x miesięcznie)

Spotykamy się w każdy drugi wtorek dla anglojęzycznych sióstr.
Groupos są przytulne dla maksymalnie 8 osób.

Zalogowanie się jest niezbędne do uczestnictwa. Zadzwoń do mnie z co najmniej 3 dniowym wyprzedzeniem.
Telefon 0626 727 077 Magdalena

Lets shake it Babe!