Dzika nimfa

Nimfy to kobiece duchy; piękne i wiecznie młodociane niebiańskie dziewczyny, które zamieszkiwały góry, jeziora, oceany i lasy. Podobnie jak bogowie, nimfy są jednością z elementami nieskończonej piękności natury i zamieszkują miejsca tego świata, których ludzkość jeszcze nie skażała i nie niszczyła swoim zatrącym dotykiem. Są dziećmi Bogów i Matki Natury i jako takie mają zdolność przekształcania się między żeńskimi formami i ciałami natury, takimi jak kwiaty, drzewa, strumienie i zwierzęta. Matka Natura dała im tę moc, wiedząc, że jeśli kiedykolwiek zobaczą ją ludzie, ich olbrzymia uroda sprawi, że śmiertelnicy będą pożądać ich w napadach bezmyślnej wściekłości. Dla tych, którzy mieli fortunę widzenia lub zbliżania się do nich, ich piękno jest opisane jako absolutnie bezgraniczne, ich niewinność jest niezmierzona. Mówi się, że są tak czyste w umyśle i duchu, że gdy zostaną skażone przez dotyk śmiertelnika, stają się dotknięci przekleństwem wieku i śmierci i nigdy już nie mogą powrócić do swoich naturalnych form.

Yang dziewicze dziewice, które uwielbiają tańczyć i śpiewać; ich miłosierna wolność odróżnia ich od ograniczonych i czystych żon i córek greckich Polis. Są przez wielu ukochani i mieszkają w górzystych regionach i lasach nad jeziorami i strumieniami ... Nimfy często odwiedzają obszary odległe od ludzi, ale mogą napotkać samotni podróżnicy poza wsią, gdzie można usłyszeć ich muzykę, a podróżny może szpiegować podczas tańca lub kąpieli w strumieniu lub basenie, podczas upalnego południa lub w środku nocy. Mówią, że jeśli znajdziesz się głęboko w bujnym lesie otoczonym kwiatami i drzewami, a ty czujesz ciepły uśmiech słońca na swojej duszy, nimfy są w twojej obecności. Nie przyjmują już swoich kobiecych kształtów z powodu lekcji, których uczono. Rozejrzyj się wokół i podziwiaj piękne drzewa, starożytne skały i delikatne kwiaty. Twoje promieniowanie dobroci w twoim sercu może przyciągnąć kogoś, kto przyjmie jej ludzki kształt i pewnego dnia Cię poszuka ...

Ona jako archetyp przyszła do mnie jakiś czas temu podczas ceremonii Ayahuasca. Yang nastoletnia dziewczyna, tańcząca na polach z innymi dziewczynami. Byłem łatwy i wolny, zmysłowy w lekki sposób, niewinny i zabawny. Ta nimfa, polska Rusałka sprowadza mnie z powrotem do moich słowiańskich korzeni i moich polskich sióstr, więc musiałem być w pełni szczęśliwy. Otworzyłem dla niej rok przez rok, łącząc i tworząc wydarzenia pogaństwa, badając rytuały, teksty, robiąc pierwszy wianek na kwiaty. I tylko tego lata była gotowa rozkwitnąć i zatańczyć swój wdzięczny, dziki taniec przez moje ciało. W duecie z Anną Faber do jej wspaniałego Blue Harpha podniosłem stopy nad ziemią do królestwa Nimfy.

Jest moją równowagą z ognistą energią Dakini ... intensywnością nasiąkania i ochładzaniem. Jest żartobliwie zmysłowa, odkrywa swoją kobiecą przyjemność, nic poważnego w tym. Ona daje mi silną inspirację w subtelny sposób ... czyż nie jest niesamowita! Odkrywanie drogi Nimfie, moja wewnętrzna nastolatka, wolna od jakichkolwiek ograniczeń, czyni mnie tak lekkim!

Patrzy na mnie, włosy jej szczotkuje,
Ciosy są przewiewne, gesty dzikie,
Gra z falami - pieszczoty, plamy -
Teraz śmieje się, teraz płacze jak dziecko,
Łagodnie czuje, dzwoni głośniej, głośniej ...
'Chodź chodź! Dla mnie, dla mnie!
Następnie - znika w przejrzystej wodzie,
A wszystko jest ciche, natychmiast ...

Let's be real

Animal Power

Moc Zwierzecia

My passion is my fasion

Dakini Power

Red Dakini "Reality" Show


Orgasmic Yoga