Dzika nimfa

Nimfy to kobiece duchy; piękne i wiecznie młodociane niebiańskie dziewczyny, które zamieszkiwały góry, jeziora, oceany i lasy. Podobnie jak bogowie, nimfy są jednością z elementami nieskończonej piękności natury i zamieszkują miejsca tego świata, których ludzkość jeszcze nie skażała i nie niszczyła swoim zatrącym dotykiem. Są dziećmi Bogów i Matki Natury i jako takie mają zdolność przekształcania się między żeńskimi formami i ciałami natury, takimi jak kwiaty, drzewa, strumienie i zwierzęta. Matka Natura dała im tę moc, wiedząc, że jeśli kiedykolwiek zobaczą ją ludzie, ich olbrzymia uroda sprawi, że śmiertelnicy będą pożądać ich w napadach bezmyślnej wściekłości. Dla tych, którzy mieli fortunę widzenia lub zbliżania się do nich, ich piękno jest opisane jako absolutnie bezgraniczne, ich niewinność jest niezmierzona. Mówi się, że są tak czyste w umyśle i duchu, że gdy zostaną skażone przez dotyk śmiertelnika, stają się dotknięci przekleństwem wieku i śmierci i nigdy już nie mogą powrócić do swoich naturalnych form.

Yang dziewicze dziewice, które uwielbiają tańczyć i śpiewać; ich miłosierna wolność odróżnia ich od ograniczonych i czystych żon i córek greckich Polis. Są przez wielu ukochani i mieszkają w górzystych regionach i lasach nad jeziorami i strumieniami ... Nimfy często odwiedzają obszary odległe od ludzi, ale mogą napotkać samotni podróżnicy poza wsią, gdzie można usłyszeć ich muzykę, a podróżny może szpiegować podczas tańca lub kąpieli w strumieniu lub basenie, podczas upalnego południa lub w środku nocy. Mówią, że jeśli znajdziesz się głęboko w bujnym lesie otoczonym kwiatami i drzewami, a ty czujesz ciepły uśmiech słońca na swojej duszy, nimfy są w twojej obecności. Nie przyjmują już swoich kobiecych kształtów z powodu lekcji, których uczono. Rozejrzyj się wokół i podziwiaj piękne drzewa, starożytne skały i delikatne kwiaty. Twoje promieniowanie dobroci w twoim sercu może przyciągnąć kogoś, kto przyjmie jej ludzki kształt i pewnego dnia Cię poszuka ...

Ona jako archetyp przyszła do mnie jakiś czas temu podczas ceremonii Ayahuasca. Yang nastoletnia dziewczyna, tańcząca na polach z innymi dziewczynami. Byłem łatwy i wolny, zmysłowy w lekki sposób, niewinny i zabawny. Ta nimfa, polska Rusałka sprowadza mnie z powrotem do moich słowiańskich korzeni i moich polskich sióstr, więc musiałem być w pełni szczęśliwy. Otworzyłem dla niej rok przez rok, łącząc i tworząc wydarzenia pogaństwa, badając rytuały, teksty, robiąc pierwszy wianek na kwiaty. I tylko tego lata była gotowa rozkwitnąć i zatańczyć swój wdzięczny, dziki taniec przez moje ciało. W duecie z Anną Faber do jej wspaniałego Blue Harpha podniosłem stopy nad ziemią do królestwa Nimfy.

Jest moją równowagą z ognistą energią Dakini ... intensywnością nasiąkania i ochładzaniem. Jest żartobliwie zmysłowa, odkrywa swoją kobiecą przyjemność, nic poważnego w tym. Ona daje mi silną inspirację w subtelny sposób ... czyż nie jest niesamowita! Odkrywanie drogi Nimfie, moja wewnętrzna nastolatka, wolna od jakichkolwiek ograniczeń, czyni mnie tak lekkim!

Patrzy na mnie, włosy jej szczotkuje,
Ciosy są przewiewne, gesty dzikie,
Gra z falami - pieszczoty, plamy -
Teraz śmieje się, teraz płacze jak dziecko,
Łagodnie czuje, dzwoni głośniej, głośniej ...
'Chodź chodź! Dla mnie, dla mnie!
Następnie - znika w przejrzystej wodzie,
A wszystko jest ciche, natychmiast ...


Poczuj i poczuj erotyczną czystość, ponieważ jest to prawo do urodzenia.

Jeśli jest coś, czego nauczyłem się przez lata wewnętrznego rozwoju mojej kobiecej mocy i ostatnich lat bycia w szarej i bardzo widocznej w Internecie, to nigdy nie będę zadowolić wszystkich. Nie tylko nie jest to możliwe, nie jest moją pracą. Bez względu na to, jak wygląda moje ciało, bez względu na to, co noszę, bez względu na to, co mówię, ktoś chce przynieść mi wstyd lub złość. W tym momencie wiem, że ma to związek z nimi, a nie ze mną, ale to nie znaczy, że nie doświadczam rezultatów zakorzenionych wzorców myślowych, które powodują, że społeczeństwo dehumanizuje i kontroluje kobiety. Fakt: ciała kobiet są nadużywane poza przestrzenią. To było moje doświadczenie, że będąc bardzo żywym, szczęśliwa z siebie i pewna siebie kobieta sprawi, że wiele osób poczuje się winną ... kobietą i mężczyzną. Człowiek automatycznie seksualizuje moje ciało, tak ... najprostszy sposób na wkręcenie darmowej energii bogini. Sesje zdjęciowe, taniec brzucha i taniec erotyczny to najprostszy sposób na odbudowanie własnego samopoczucia i pełne kochanie swojego ciała jako kobiety.
Dlatego zamieszczam te kilka zdjęć zrobionych w czystej naturze, czysty ciepły dzień z moim czystym niewinnym, potężnym i kochającym ciałem bogini. Jestem nią i ona jest mną. Odrzucam pogląd, że kobiety nie mogą czuć się sexy, piękne, pewne siebie, potężne, miękkie i co tam, do cholery, prosimy.

Poczuj i poczuj erotyczną czystość, ponieważ jest to prawo do urodzenia.


What matters

What matters to me is your presence dear Human, your smell, no perfume. Your look into depth of my eye or just short curious glimpse. Heavy laugh from our belly's...because of shitless nothing. I love to see how we repeat each others little behaviors, so very disconnected, craving for oneness underneath the tears. We are here to be you and me. Not a doctor, advocat, professor or spiritual master of disaster. Im here for you - feel life and play it with your best self. Make the drama, comedy,romance,SF but yours,only yours. Beauty of Human Hero, don't hide behing the cold mask of lost in the crowd dust.

Mr Nobody, the advocat, doctor, master of disaster. You are unique, I crave to meet your meat, flesh and hot rivers of blood running wildly....I crave to discover your skin and dance of your bones while we cook the georgeous meal and we share it on the altar of taste and pleasure, so we know we are humans.

I love to see your tears and taste this salty ocean and get you through the waves of sorrow as there is no escape from being a human. Please feel. Please let go your masks if not Ill show you the mirror, my face.

You hate me, you are disgusted, I hold mirror, no mask. I am real human,don't fuck with me, make Love with me.

That's what matters.


Red Dakini mantra

Yammie yammie juicy pussy
Shiva Shakti Yab-yum bum bum
Hare hare rama Mama

Lingam diva dancing Shiva
Abracadabra karma macabra
shifting uplifting
Om Om Om

Aloha aloha Aho Ahi Oha
Dakini divini Super Tantra Aya mantra
Twin flame connection
Love resurrection

Om Welcome Home

Rode Dakini Mantra: Yammie yammie sappige kut Shiva-Shakti Yab yum bum bum Hare rama Haas Mama Lingam diva dansen Shiva Abracadabra karma macabere verschuiving verheffende Als als als Aloha aloha Aho Ahi Oha Dakini duik Super Tantra Aya mantra Tweeling vlam verbinding Liefde opstanding Om Welcome Home


Let's be real

Animal Power

Moc Zwierzecia

My passion is my fasion

Dakini Power

Red Dakini "Reality" Show


Orgasmic Yoga